Przewodniki kulturalne

Zbliża się weekend, warto więc zorientować się, co dzieje się na mieście. Koncerty, przedstawienia teatralne, seanse filmowe, wystawy, wydarzenia sportowe i wiele innych atrakcji czekają na nas w te wolne dni. Już dziś poszperaj trochę w Internecie, aby znaleźć przewodniki po świecie kultury w Twoim mieście.

Wiele wydarzeń, które nie są prezentowane na każdym reklamowym słupie, czy na Facebooku zasługują na uwagę. Często niewielkie wydarzenia, nierzadko bezpłatne, potrafią zapaść w naszej pamięci na długi czas. Moim takim wspomnieniem jest koncert zespołu jazzowego, o którym wcześniej nigdy nie słyszałem – ich muzyka jednak tak bardzo mnie oczarowała, że teraz nie rozstaję się z nią nigdy.

Za kulturalne przewodniki mogą nam posłużyć wydarzenia na Facebooku, które polubili nasi znajomi. Będzie to też okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, którzy wcześniej zadeklarowali swój udział. Znakomitym pomysłem na weekend jest także wyjście na imprezę, na której grana będzie Twoja ulubiona muzyka. Świetna zabawa pozwoli zapomnieć Ci o stresującym tygodniu w pracy czy w szkole. Piątkowy wieczór w domu przed telewizorem – nie dopuść do tego!

(Visited 65 times, 1 visits today)