Jak nie dać się przesileniu jesiennemu i nie podłapać gorszego nastroju poprzez złą pogodę? Bardzo prosto – wystarczy przeczytać tego posta i dowiedzieć się co będzie się działa w Łodzi tej jesieni – zdradzę na wstępnie, że nie będzie można się nudzić!

Spadające liscie, senny nastrój, a z drugiej strony piękno - taka jest Łódź jesienią

Spadające liscie, senny nastrój, a z drugiej strony piękno – taka jest Łódź jesienią

Każdy z nas miewa gorsze dni jesienią kiedy nic się nie chce, ale ciężko siedzieć w domu kiedy tyle ciekawych rzeczy dzieje się na mieście! A jak dobrze wiecie to pierwszy krok jest zawsze najcięższy.

Lady Pank

Oczywiście pierwsze co przychodzi na myśl na dźwięk słów Łódz i koncerty to Atlas Arena. Pierwszy zaplanowany koncert to „The Best of Lady Pank” już 17 października. Potem też będzie ciekawie bo czeka nas przedstawienie Deep Purple już 25, a tuż po tym wystąpi Slash (20 października), którego nie trzeba nikomu przedstawiać. A już w Listopadzie czeka nas odpoczynek od ciężkich brzmień na Łódź Disco Fest (14 listopada) gdzie wystąpią między innymi Stachursky, Boys czy Weekend z hitem „Ona Tańczy Dla Mnie”.

Fani hip-hopu tej jesieni znajdą coś także dla siebie – mimo, że nie jestem fanem tego typu muzyki to zaplanowane koncerty zapowiadają się bardzo ciekawie. Na 17 października w hali Expo zaplanowano pierwszą odsłonę Bronx Festiwal – oprócz warsztatów o kulturze muzyki hip-hop zaplanowano także koncerty, między innymi O.S.T.R i Grubsona. A jeszcze wcześniej bo 3 Października odbędzie się tam występ Braci Figo Fagot, którzy napewno zaprezętują na scenie swoje największe hity.

To tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ jesienią Łódzkie kluby mają dużo więcej do zaoferowania i na bieżąco będą aktualizować listę swoich przedstawień. W takim razie warto na bieżąco śledzić ich strony internetowe.

Klub Lordis na każdy tydzień ma zaplanowane ciekawe wydarzenia

Klub Lordis na każdy tydzień ma zaplanowane ciekawe wydarzenia

 

(Visited 212 times, 1 visits today)