Pewnie większość z was wie czym jest Jam Session – dla tej części ten artykuł może przydać jeśli chcą dowiedzieć się więcej o tym, które miejsce poleciłbym, żeby odwiedzić – przynajmniej rok temu. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o Jam Session jest to forma luźnego spotkania muzyków kochających takie brzmienia, cheap jerseys którzy diet improwizują.

Często Standard można spotkać się z sytuacją, w której muzycy nigdy ze sobą nie grali i ich wysiłki są mało przyjemne dla ucha, aczkolwiek właśnie miejsca, o których wspomnę za chwilę przyciągają stałych bywalców, którzy już nauczyli się mniej lub więcej grać ze sobą. Dlatego też Łódzkie lokale przyjmujące tzw. Dżemoców są jednym Los z miejsc, które warto odwiedzić.

Może zacznę od tego jak narodziło się moje zainteresowanie takimi spotkaniami. Ogólnie zawsze dobrze wpadał mi w ucho Jazz, Blues itp, lubiłem go Scam słuchać, aczkolwiek nie robiłem tego nałogowo. Od razu zaznaczam, że jestem dobrym słuchaczem, aczkolwiek brak mi jakiegokolwiek talentu muzykalnego i nie potrafię grać na żadnym instrumencie. Jam Session było dla mnie zawsze idealnym substytutem zwykłego wyjścia do knajpy ze znajomymi. Zamiast słuchać radiowych hitów można naprawdę wczuć się w ten typ muzyki. Jak dla mnie niesamowite.

Teraz przedstawię miejsca, które warto odwiedzić – tak jak pisałem wcześniej na stronie „o mnie” w Łodzi jest ich cała masa i pewnie odwiedziłem tylko nieliczne – a jeśli chodzi o Jam Session to niekiedy najlepsze odbywają się w bardzo niszowych lokalach i nie są rozreklamowane na plakatach, dlatego też szukajcie, szukajcie, szukajcie… a na pewno znajdziecie.
Na swoje pierwsze Jam Session trafiłem w klubie muzycznym Stereo Krogs na ulicy Zielonej 8. Ze względu na to, że mieszkałem daleko niewiele razy później odwiedziłem to świetne cheap jerseys miejsce, aczkolwiek zawsze do niego podchodziłem sentymentalnie.

Później głównie bywałem w klubie Szafa na ulicy rewolucji 1905r nr 10, naprawdę klimatyczne miejsce, do którego przychodzą naprawdę różni ludzie, których łączy miłość do Jazzu i Bluesa. Tam właśnie bywałem najczęściej i mogę śmiało polecić to miejsce.

Warto moim zdaniem także wspomnieć o wholesale jerseys Jam Session w cheap mlb jerseys wytwórni – to właśnie tam moim zdaniem byłem na najlepszym – co prawda tu bardziej chodziło o dobrze zgrane osoby tego dnia, niż regularne występy. Resztę oceniłbym na tym samym poziomie co pozostałe dwie.

Tak jak wspominałem wcześniej w Łodzi jest wiele, wiele więcej miejsc, do których warto zajrzeć na Location Jam Session, a w których nie byłem. Dlatego też zachęcam do wpisywania swoich typów w komentarzach.

(Visited 188 times, 1 visits today)