W roku 2013 miałem przyjemność pierwszy raz uczestniczyć ?ngilizce w tym niesamowitym wydarzeniu jakim jest fetiwal kolorów. Ogólnie rzecz biorąc wybierając się na nie po raz pierwszy nie miałem o nim zielonego pojęcia, dopiero późniejszy reasearch pozwolił mi na napisanie tego posta.

Czy jest festwial kolorów? Jest to niezwykle kolorowa impreza, która w 2013 roku w czerwcu odbyła się na cheap jerseys ulicy Piotrkowskiej 217 – i tam właśnie byłem, w tym roku miejsce zostało zmienione i były to już „Błonia Łódzkie”. Na Piotrkowskiej największym mankamentem była lokalizacja, która nie pozwalała na swobodną zabawę, panował nie mały ścisk, ponieważ organizatorzy nie przewidzieli, że impreza przyciągnie tak wielu chętnych. Wracając do tego czym jest festiwal kolorów – wyobraźcie sobie, głośna muzyka techno, ciemne okulary i tysiące torebek z la różnokolorowym proszkiem rozsypywane cheap NFL jerseys na uczestników. Wszystko w miłej i bez stresowej atmosferze.

Tak jak wspominałem impreza cheap jerseys w Łodzi tak jak innych miastach odbywa się od 2013 roku, kiedy to komisja miała wyłonić 4 miasta organizatorów festiwalu, natomiast od zainteresowanie na facebook-u przerosło wszelkie oczekiwania i pule miast organizatorów powiększono do 10 – tym samym praktycznie wszędzie możemy zabawić się przy techno i kolorowym proszku – co prawda nie jestem fanem tej muzyki, aczkolwiek atmosfera na samej imprezie rekompensuje katusze moich uszu. Jest to na pewno świetna alternatywa dla siedzenie po knajpach czy dyskotekach.

Na co warto uważać? Nie zabierajcie swoich ulubionych ubrań! Co prawda proszek łatwo zmyć i sprać to mi na przykład zostały przebarwienia na ubraniach, nie polecam. Nie wypijcie o jednego za dużo przed imprezą – co prawda odbywa się w ciągu dnia, aczkolwiek niektórzy lubią sobie łyknąć za dużo, a organizatorzy kierują się zasadą zero tolerancji dla pijanych i awanturników – oczywiście ilość alkoholu mieszcząca się w granicach zdrowego rozsądku jest jak najbardziej dopuszczalna.
Festiwal kolorów to na pewno impreza, którą warto odwiedzić – od tak – żeby sprawdzić czy nam się spodoba. Jest to na pewno miła odskocznia od „szarości” dnia wholesale MLB jerseys codziennego.

(Visited 137 times, 1 visits today)